• Wełniana kamizelka F1113

Skład surowcowy 100% Wełna
No goods
410.00
Enter your email
Shipping within 3
Shipping price 0
Kurier 0
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone
Wełniana kamizelka z dekoltem typu półgolf, który delikatnie otula szyje. Fason przepięknie zdobiony w regularny splot małych warkoczy. Klasyczny, ponadczasowy i elegancki. Pozostanie w twojej garderobie na wiele sezonów. Kamizelka idealnie sprawdzi się w zestawieniu z koszulami, stworzy elegancki i jednocześnie bardzo modny i pożądany look. Wełniane kamizelki stały się prawdziwym trendem wsród największych fashionistek. 

Przędza jaką wykorzystujemy do produkcji naszych swetrów posiada najwyższej klasy Światowe certyfikaty: Global Organic GTextile Standard (GOTS) i Responsible Wool Standard (RWS)
Jest to surowiec NO MULESING - wełna pozyskiwany jest w humanitarny sposób z poszanowaniem uczuć zwierząt z hodowli, gdzie nie stosuje się okrutnej dla owiec metody Mulesing i zwracając uwagę na oddziaływanie na środowisko.


Dzięki prostym wytycznym dbanie o wełnę będzie łatwiejsze, niż ci się wydawało.
Czyszczenie wełny w pralni chemicznej przez cały czas nie jest zalecane.
Możesz prać sweter również ręcznie, ale upewnij się, że używasz delikatnego detergentu do wełny i wody o temperaturze mniejszej niż 30 ° C.
Sweter przed praniem rozwiń na lewą stronę.
Zanurz ubranie w wodzie i delikatnie ściśnij.
Nie wykręcaj ani nie rozciągaj odzieży, aby uniknąć uszkodzenia dzianiny.
W razie potrzeby możesz namoczyć odzież do 30 minut. Następnie dokładnie wypłucz ubranie w czystej wodzie, ale ostrożnie. Po praniu połóż wilgotny sweter na ręczniku, aby wysechł.
Aby przyspieszyć suszenie, możesz zwinąć go ręcznikiem.
Podczas zwijania delikatnie naciśnij, aby usunąć wodę.
Po rozwinięciu wyprostuj odzież do pierwotnego kształtu. Połóż na płasko, do całkowitego wyschnięcia. Nigdy nie susz swetra w suszarce ani nie rozwieszaj.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question